Strefa administratora

Roraty 2020

KRACZKOWA, parafia św. Mikołaja Biskupa

Pozdrawiamy wszystkich biorących udział w tegorocznych Roratach z Małym Gościem.

2020-12-15

W tym roku chociaż nieco ograniczonych warunkach w naszej parafii również staramy się każdego dnia poznawać ,,Cud nad Cudami” jakim jest najcenniejszy dar Boga dla nas czyli Eucharystia. Każdego dnia od poniedziałku do soboty dzieci rodzice oraz młodzież z naszej parafii uczestniczą w Roratach, które rozpoczynamy o 6 rano. W czasie Rorat z uwagą słuchamy o największym cudzie i o tym jakie wielkie znaczenie ma w naszym życiu. Po Roratach dzieci codziennie losują figurkę Matki Bożej i św. Józefa do domu gdzie wraz z całą rodziną wspólnie się modlą i przygotowują na przyjście Jezusa. Część dzieci i młodzieży z racji ograniczeń wraz z rodzicami uczestniczą w tegorocznych Roratach Online. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz opieki Świętej Rodziny w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Niech Eucharystia którą poznajemy w czasie tegorocznego Adwentu dodaje wam sił i jest źródłem mocnej wiary oraz zjednoczeniem z Bogiem dającym nam swojego syna.

Szczęść Boże pozdrawiają i przesyłają życzenia:

Dzieci, młodzież  i rodzice wraz z duszpasterzami

z parafii św. Mikołaja Biskupa w Kraczkowej.

parafialne